(+48) 536 706 806
biuro@ozebiznes.pl
0,00 
Zależy Ci na niższych rachunkach?
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Pompy ciepła powietrzne Toruń, Bydgoszcz - Mitsubishi, Nibe

POWIETRZNE POMPY CIEPŁA TORUŃ - BYDGOSZCZ

Zasady działania pompy ciepła

W tej pompie ciepła powietrze atmosferyczne jest doprowadzane do obiegu czynnika pompy za pomocą wentylatora parownika. Powietrze z otoczenia przepływa do parownika pompy i oddaje w nim energię w postaci ciepła, podnosi temperaturę czynnika chłodniczego. Czynnik wrze i zamienia się w gaz, po tej zamianie ulega sprężeniu w sprężarce, ogrzewa się. Podwyższona temperatura poprzez skraplacz przekazuje ciepło do instalacji grzewczej budynku. Po przekazaniu ciepła do instalacji co i dwu gaz ulega schłodzeniu i skropleniu w skraplaczu. Po przejściu przez zawór rozprężny czynnik obniża swoje ciśnienie oraz temperaturę i przepływa do parownika … i proces się powtarza. 

Pompa ciepła NIBE SPLIT

Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT z zabudowanym zbiornikiem składa się z jednostki zewnętrznej NIBE AMS 10 oraz z jednostki Wewnętrznej NIBE BA-SVM 10-200
Dostępna moc:  6kW, 8kW, 12kW, 16kW
Bardzo estetyczne wydajne pompy zajmujące mało miejsca ze względu na kompaktowa budowę.
Szwedzki producent z tradycjami od 70 lat.
Sprawdź dostępne modele

Pompa ciepła NIBE MONOBLOK F2040

NIBE F2040 to sterowana inwerterowo powietrzna pompa ciepła typu monoblok. NIBE F2040 zapewnia optymalne oszczędności, ponieważ dzięki technologii inwerterowej, ta pompa ciepła automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania na ciepło w domu przez cały rok.
Dostępna moc:  6kW, 8kW, 12kW, 16kW
Kompaktowa pompa ciepła, która dostosowuje się do wymagań Twojego domu
Wysoka wydajność nawet do -20 ° C i skuteczna funkcja chłodzenia
Energooszczędna inteligentna technika cyfrowa z przyjaznym dla użytkownika sterowaniem
Sprawdź dostępne modele

Pompa ciepła MITSUBISHI ZUBADAN SPLIT

Opatentowana technologia Zubadan Inverter stanowi obecnie optymalne rozwiązanie w dziedzinie pomp ciepła powietrze-woda. Obieg czynnika chłodniczego Zubadan z dochładzaczem HIC i sprężarką z układem wtrysku Flash Injection umożliwia stabilizację natężenia przepływu czynnika chłodniczego nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych. Dzięki temu system jest w stanie działać z pełną mocą także przy –15 ÅãC. Nawet przy –28 ÅãC pompa ciepła jest zdolna do skutecznego i niezawodnego działania.
Dostępna moc:  6kW, 8kW, 10kW, 12kW, 14kW, 23kW
Dzięki dostępnej rezerwie mocy grzewczej nie ma potrzeby przewymiarowania pompy ciepła
Skrócony zostaje czas odszraniania agregatu
Szybszy rozruch agregatu
Sprawdź dostępne modele
Rozwiązania hybrydowe i więcej korzyści!

Po zmianie sposobu rozliczania prądu pozyskanego z fotowoltaiki w 2022 roku najistotniejsza jest autokonsumpcja, czyli nic innego jak wykorzystanie wyprodukowanego prądu na własny użytek. A dobrze dobrane pompy ciepła pozwalają tę autokonsumpcję zwiększyć. Pompa i dajmy na to zbiorniki do ogrzewania ciepłej wody użytkowej stają się swego rodzaju magazynem energii.

Finansowanie inwestycji pompy ciepła

Można wesprzeć bezzwrotnymi dotacjami z Mój prąd 5.0, programu Czyste Powietrze czy najnowszego „Moje Ciepło”, w którym nabór wniosków ruszył 29 kwietnia 2022 roku. Poza tym kalkulując koszty warto wziąć pod uwagę szybki okres uzyskania zwrotu z inwestycji. Im szybciej będą rosły ceny surowców i energii, tym szybciej pieniądze wrócą do kieszeni inwestora, a ten nie będzie musiał martwić się o domowy budżet.

Wyłącznie NAJLEPSZE KOMPONENTY 

W naszym portfolio produktowym znajdą Państwo gruntowe i powietrzne pompy ciepła od takich uznanych potentatów branży jak:

  • MITSUBISHI,
  • ATLANTIC
  • PANASONIC,
  • NIBE

Kierując się doświadczeniem i wsparciem ze strony zaawansowanych symulatorów  zaproponujemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie grzewcze. Dane jakich będziemy potrzebować, to przede wszystkim:

  • powierzchnia i rok budowy domu
  • rodzaj zastosowanego w nim ocieplenia
  • parametry techniczne okien
  • ilość zużywanego opału
  • temperatura w pomieszczeniach jaką uznajecie Państwo za komfortową.

Po opracowaniu symulacji i sporządzeniu wstępnej oferty wykonujemy dodatkowo audyt nieruchomości i montaż instalacji według ustalonego projektu w dogodnym dla inwestora terminie.

Nigdy nie zostawiamy klienta samego z obsługą nowego urządzenia. Nasza usługa jest w pełni kompleksowa. Po montażu nowej instalacji przeprowadzamy próby techniczne, ciśnieniowe, uruchamiamy pompę i oddajemy ją do eksploatacji. A to nie wszystko jako autoryzowany dystrybutor i przedstawiciel najlepszych producentów oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przykładowe realizacje
TORUŃ

Pompa ciepła Atlantic

BYDGOSZCZ

Pompa ciepła Mitsubishi

TORUŃ

Pompa ciepła Mitsubishi

BYDGOSZCZ

Pompa ciepła Mitsubishi

TORUŃ

Pompa ciepła Mitsubishi

Design by KMprojekt.pl
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram