(+48) 536 706 806
biuro@ozebiznes.pl
0,00 
Zależy Ci na niższych rachunkach?
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Pompy ciepła gruntowe Mitsubishi Toruń, Bydgoszcz 

GRUNTOWE POMPY CIEPŁA  MITSUBISHI TORUŃ - BYDGOSZCZ

Doskonała wydajność pierwszej gruntowej pompy ciepła Mitsubishi Electric

Dążąc do osiągnięcia komfortu cieplnego użytkowników i oszczędności energii, Mitsubishi Electric ulepszyło rewolucyjny system sterowania temperaturą w pomieszczeniu. Funkcja autoadaptacji na podstawie pomiaru wartości temperatury powietrza w pomieszczeniu i temperatury powietrza zewnętrznego określa wymaganą moc grzewczą dla danego pomieszczenia. Temperatura zasilania jestautomatycznie regulowana zgodnie z wymaganą wydajnością grzewczą, podczas gdy optymalna temperatura w pomieszczeniu jest utrzymywana przez cały czas, zapewniając odpowiednią wydajność grzewczą i zapobiegając marnowaniu energii. Ponadto, poprzez oszacowanie przyszłych zmian temperatury w pomieszczeniu, system działa w sposób zapobiegający niepotrzebnym wzrostom i spadkom temperatury zasilania. Co za tym idzie, autoadaptacja maksymalizuje zarówno komfort jak i oszczędność energii, bez konieczności dokonywania skomplikowanych ustawień.

Cichy komfort pomp gruntowych Mitsubishi

Pompy ciepła Mitsubishi Electric zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Państwu wysokowydajne i przyjazne dla środowiska ogrzewanie przy możliwie najniższym poziomie hałasu. Ecodan Geodan osiągnął wiodącą w branży niską emisję hałasu, 42dB(A)*.

Redukcja poziomu hałasu - Trzy warstwy obudowy otaczające sprężarkę znacznie redukują poziom hałasu poprzez absorpcję emitowanych dźwięków.

Pierwsza warstwa - Izolacja akustyczna sprężarki – z filcem pochłaniającym i warstwą tłumiącą

Druga warstwa - Obudowa modułu sprężarki – z filcem pochłaniającym dźwięk

Trzecia warstwa - Panel zewnętrzny – z filcem pochłaniającym dźwięk

Unikanie hałasu wibracyjnego

Hałas wibracyjny sprężarki amortyzowany jest przez zamontowaną gumową płytę stabilizującą.

Nowa regulacja częstotliwości sprężarki

Aby zapobiec niestabilnemu działaniu sprężarki, zmniejszane są wahania częstotliwości – z 17 do 4 na godzinę. Redukcja powoduje większą wydajność oraz dłuższą żywotność sprężarki.

Pompa ciepła MITSUBISHI ECODAN GEODAN

Mitsubishi Electric przedstawia nową gruntową pompę ciepła Geodan zasilaną ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32! Urządzenie odznacza się klasą energetyczną A+++! Jednostki Geodan przygotowane są do współpracy z instalacjami fotowoltaicznymi, a ich modułowa konstrukcja zapewnia łatwiejszy transport.
Dostępna moc:  10kW
Pompa ciepła Geodan pozwoli Ci cieszyć się ciepłem w Twoim domu, a dodatkowo dzięki wbudowanemu zasobnikowi, może również stanowić źródło ciepłej wody użytkowej o każdej porze dnia!
Osiągniecie emisji hałasu na poziomie 42dB(A)
Sprawdź dostępne modele
Rozwiązania hybrydowe i więcej korzyści!

Po zmianie sposobu rozliczania prądu pozyskanego z fotowoltaiki w 2022 roku najistotniejsza jest autokonsumpcja, czyli nic innego jak wykorzystanie wyprodukowanego prądu na własny użytek. A dobrze dobrane pompy ciepła pozwalają tę autokonsumpcję zwiększyć. Pompa i dajmy na to zbiorniki do ogrzewania ciepłej wody użytkowej stają się swego rodzaju magazynem energii.

Finansowanie inwestycji pompy ciepła

Można wesprzeć bezzwrotnymi dotacjami z Mój prąd 5.0, programu Czyste Powietrze czy najnowszego „Moje Ciepło”, w którym nabór wniosków ruszył 29 kwietnia 2022 roku. Poza tym kalkulując koszty warto wziąć pod uwagę szybki okres uzyskania zwrotu z inwestycji. Im szybciej będą rosły ceny surowców i energii, tym szybciej pieniądze wrócą do kieszeni inwestora, a ten nie będzie musiał martwić się o domowy budżet.

Wyłącznie NAJLEPSZE KOMPONENTY 

W naszym portfolio produktowym znajdą Państwo gruntowe i powietrzne pompy ciepła od takich uznanych potentatów branży jak:

  • MITSUBISHI,
  • ATLANTIC
  • PANASONIC,
  • NIBE

Kierując się doświadczeniem i wsparciem ze strony zaawansowanych symulatorów  zaproponujemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie grzewcze. Dane jakich będziemy potrzebować, to przede wszystkim:

  • powierzchnia i rok budowy domu
  • rodzaj zastosowanego w nim ocieplenia
  • parametry techniczne okien
  • ilość zużywanego opału
  • temperatura w pomieszczeniach jaką uznajecie Państwo za komfortową.

Po opracowaniu symulacji i sporządzeniu wstępnej oferty wykonujemy dodatkowo audyt nieruchomości i montaż instalacji według ustalonego projektu w dogodnym dla inwestora terminie.

Nigdy nie zostawiamy klienta samego z obsługą nowego urządzenia. Nasza usługa jest w pełni kompleksowa. Po montażu nowej instalacji przeprowadzamy próby techniczne, ciśnieniowe, uruchamiamy pompę i oddajemy ją do eksploatacji. A to nie wszystko jako autoryzowany dystrybutor i przedstawiciel najlepszych producentów oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przykładowe realizacje
TORUŃ

Pompa ciepła Atlantic

BYDGOSZCZ

Pompa ciepła Mitsubishi

TORUŃ

Pompa ciepła Mitsubishi

BYDGOSZCZ

Pompa ciepła Mitsubishi

TORUŃ

Pompa ciepła Mitsubishi

Design by KMprojekt.pl
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram