(+48) 536 706 806
biuro@ozebiznes.pl
0,00 
Zależy Ci na niższych rachunkach?
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

MONTAŻ FOTOWOLTAIKI BYDGOSZCZ

Zamów rozmowę z nami!
Oddzwonimy i odpowiemy na każde pytanie!
Blank Form (#3)

FOTOWOLTAIKA BYDGOSZCZ

Jesteś właścicielem domu, firmy lub gospodarstwa rolnego na terenie Bydgoszczy i okolic? Rozważasz budowę indywidualnej elektrowni fotowoltaicznej?

Chcesz zostać prosumentem i produkować ekologiczną, darmową energię ze słońca, jednocześnie będąc niezależnym od podwyżek cen energii u operatorów?

Podejmując współpracę z pewnym dostawcą, nie tylko staniesz się właścicielem prywatnej elektrowni, która przez minimum 25 lat będzie bezpłatnie produkować energię, ale także dowiesz się, jak dzięki dostępnym na rynku dotacjom, inwestycja spłaci się w zaskakująco krótkim czasie...

Poznaj szczegóły kompleksowej oferty skrojonej indywidualnie na potrzeby każdego Klienta.

Skontaktuj się z nami!

JAK DOBRAĆ WIELKOŚĆ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Projektując instalację fotowoltaiczną, należy precyzyjnie obliczyć jej moc. Optymalnie zamontowane moduły solarne w ciągu całego roku produkują średnio około 1000 kWh z 1 kWp mocy elektrowni fotowoltaicznej. Natomiast średnioroczne zużycie energii elektrycznej przez 4-osobową rodzinę szacowane jest na poziomie 4000 kWh. Tak więc instalacja dedykowana takiej rodzinie w systemie net-billing powinna mieć moc minimum 4 kWp.

Dokładną ilość konsumowanej dotychczas energii elektrycznej najlepiej zweryfikować na podstawie opłacanych do tej pory rachunków za energię elektryczną.

Jednak w sytuacji, w której instalacja fotowoltaiczna będzie zamontowana na nowo budowanym domu, należy skrupulatnie zsumować moc pobieraną przez wszystkie urządzenia elektryczne, które znajdą się na wyposażeniu. Pod uwagę trzeba także wziąć moc dodatkowych urządzeń planowanych w najbliższych latach. Tylko w ten sposób unikniemy przewymiarowania instalacji i co za tym idzie oddawania zbyt dużej ilości energii do sieci, lub jej niedoszacowania i konieczności nabywania prądu po wyższych cenach u lokalnego operatora energetycznego.

MONTAŻ FOTOWOLTAIKI BYDGOSZCZ

Od wielu lat aktywnie współpracujemy z klientami z całego województwa kujawsko-pomorskiego i okolic. W swoim portfolio mamy setki profesjonalnie wykonanych instalacji fotowoltaicznych, a co za tym idzie bardzo wielu zadowolonych klientów. Nasze elektrownie słoneczne budujemy wyłącznie z najwyższej klasy sprawdzonych komponentów, których jakość potwierdzają liczne certyfikaty. Naszym klientom oferujemy opiekę na każdym etapie procesu instalacyjnego, łącznie z odbiorem instalacji przez  operatora oraz przygotowaniem kompletu dokumentów dotacyjnych.

Sprawdź ofertę sklepu internetowego
Ciesz się czystym powietrzem i darmowym prądem przez wiele lat!
☎ +48 536 706 806 | ✉ biuro@ozebiznes.pl
Wyłącznie NAJLEPSZE KOMPONENTY 
Regularnie śledzimy nowości i trendy na rynku branży fotowoltaiki, testujemy kolejne rozwiązania w poszukiwaniu optymalnej jakości i efektywności. Zawsze stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów komponentów, tak aby naszym Klientom zapewnić bezawaryjność na długie lata. W tym momencie pracujemy na:
PANELE FOTOWOLTAICZNE
 • SHARP
 • LG
 • LONGI SOLAR
 • VIESSMANN
 • JINKO SOLAR
 • TRINA SOLAR
INWERTERY
 • FRONIUS
 • SMA
 • HUAWEI
 • SOLAR EDGE
 • GOODWEE
 • KEHUA
 • VICTRON

Przykładowe realizacje montażu fotowoltaiki

BYDGOSZCZ

Moc: 19.75 kWp

BYDGOSZCZ

Moc: 13.12 kWp

BYDGOSZCZ

Moc: 37.12 kWp

NAKŁO

Moc: 12.54 kWp

OSIEK

Moc: 9.84 kWp
Design by KMprojekt.pl
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram