(+48) 536 706 806
biuro@ozebiznes.pl
0,00 
Zależy Ci na niższych rachunkach?
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
Zamów rozmowę z nami!
Oddzwonimy i odpowiemy na każde pytanie!
Blank Form (#3)

W obecnym czasie wszyscy zastanawiamy się nad przyszłością energetyki. Zadajemy sobie wiele pytań. Jak ogrzewać nasz dom czy firmę? Czy istniejące metody na bezemisyjnym rynku energetycznym spełnią nasze oczekiwania? Czy nowoczesne możliwości pozyskiwania energii przyniosą nam korzyści? Czy są one bezpieczne i trwałe? Czy warto postawić na ekologię?

Na szczęście znamy odpowiedzi na nurtujące wielu Polaków pytania. Z pomocą przychodzi nam technologia, która stojąc przed obliczem „nowego” od wielu lat staje na wysokości zadania, tworząc w dziedzinie energetyki stabilne, trwałe, bezpieczne i wydajne sposoby pozyskiwania energii. Faktem jest, że tradycyjne, emisyjne źródła energetyczne powoli, aczkolwiek pewnym krokiem przechodzą do lamusa. Dlatego nowe metody stają się nie tylko alternatywą ale w rozumieniu globalnym, przyszłością i koniecznością.

Szeroko rozumiane odnawialne źródła energii to między innymi fotowoltaika, coraz częściej w połączeniu z magazynami energii oraz pompy ciepła.

Nie ma dla nas znaczenia czy planowana inwestycja obejmuje Toruń, Bydgoszcz, Włocławek czy inne miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim … dojedziemy i wesprzemy w doborze najlepszych rozwiązań.

Nasszym strategicznym partnerem od 2014 roku jest firma 

GRUPA EKO SYSTEMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA  NIP 5242761886.

 Ponad 1000 wykonanych instalacji fotowoltaicznych, magazyny energii - montaż, autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

0
lat na rynku
0
lat gwarancji na panele
 fotowoltaiczne
0
dni realizacji
 całego zamówienia
0
zrealizowanych 
instalacji OZE
JAK
DZIAŁAMY
  • Przed każdą tego rodzaju inwestycją wsłuchujemy się w potrzeby energetyczne nieruchomości naszego klienta i w proporcji do posiadanego budżetu inwestycyjnego dobieramy najlepsze rozwiązania.
  • Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, w której stawiamy na jakość realizowanych usług.
  • Działamy kompleksowo. Zrealizujemy każde przedsięwzięcie. Swoją dogłębną wiedzę w oparciu dostępne urządzenia, wyposażymy w instalacje zarówno małe gospodarstwa domowe jak i duże przedsiębiorstwa.
  • Wspomagamy w uzyskaniu dofinansowania inwestycji w ramach programów rządowych takich jak „Mój prąd” czy „Czyste powietrze”.
  • Pomagamy w uzyskaniu korzystnych kredytów i leasingów dla firm.
  • Działamy terminowo
  • Zapewniamy bezpieczeństwo naszym klientom, poprzez utrzymanie stałego kontaktu posprzedażowego
Po opracowaniu symulacji i sporządzeniu wstępnej oferty wykonujemy dodatkowo audyt nieruchomości.

Jeśli inwestor zdecyduje się podjąć z nami współpracę, pomagamy również wybrać źródło finansowania – gotówka, kredyt lub leasing i przejść przez wszystkie formalności z tym związane. Z naszym wsparciem inwestor oszczędzi czas i nie będzie musiał odwiedzać instytucji finansowej.
Zawsze ustalamy indywidualnie termin montażu pompy ciepła. Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek lub ich okolice, bez względu na lokalizację przeprowadzanej inwestycji montaż trwa około 2 dni. Na życzenie klienta przeprowadzamy również demontaż starego źródła ciepła.

Z nami możecie być Państwo pewni opłacalności dokonanej inwestycji i uzyskania z niej oczekiwanego zwrotu. Za tą pewnością stoi bowiem jakość oferowanych urządzeń i fakt, że wszystkie rozwiązania technologiczne dobieramy ściśle do indywidualnych potrzeb klientów.

Skontaktuj się z nami!
Design by KMprojekt.pl
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram