Zależy Ci na niższych rachunkach?
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
Zamów rozmowę z nami!
Oddzwonimy i odpowiemy na każde pytanie!

Profesjonalny montaż  instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i magazynów energii dla domu, firmy i rolnictwa w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Postępujące zmiany klimatyczne i kryzys energetyczny wymagają od nas wszystkich zdecydowanej odpowiedzi. W dziedzinie produkcji prądu i technologii grzewczej muszą dokonać się prawdziwe zmiany.

Współpracujemy z wieloma partnerami o długoletniej ugruntowanej pozycji na szeroko pojętnym rynku OZE. Dzięki temu możemy zaproponować bardzo korzystne warunki współpracy. Z naszą firmą pewnym krokiem wejdą Państwo do świata odnawialnych źródeł energii (OZE). Nie istnieją idealne rozwiązania dla wszystkich, dlatego nasza firma proponuje współpracę w oparciu o profesjonalny audyt i doradztwo. Wybieramy jedynie sprawdzonych dostawców technologii dla pompy ciepła, fotowoltaiki, czy magazynów energii. Toruń jest naszą siedzibą, jednak realizujemy również inwestycje na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i w całej Polsce.

 

Nasszym strategicznym partnerem od 2014 roku jest firma 

GRUPA EKO SYSTEMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA  NIP 5242761886.

 Ponad 1000 wykonanych instalacji fotowoltaicznych, magazyny energii - montaż, autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

0
lat na rynku
0
lat gwarancji na panele
 fotowoltaiczne
0
dni realizacji
 całego zamówienia
0
zrealizowanych 
instalacji OZE
W NASZYMPORTFOLIO

produktowym znajdą Państwo gruntowe i powietrzne pompy ciepła od takich uznanych potentatów branży jak:

 • MITSUBISHI,
 • ATLANTIC
 • PANASONIC,
 • NIBE
 • LG
 • DAIKIN

Kierując się doświadczeniem i wsparciem ze strony zaawansowanych symulatorów zaproponujemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie grzewcze. Dane jakich będziemy potrzebować, to przede wszystkim:

 • powierzchnia i rok budowy domu
 • rodzaj zastosowanego w nim ocieplenia
 • parametry techniczne okien
 • ilość zużywanego opału
 • temperatura w pomieszczeniach jaką uznajecie Państwo za komfortową.
Po opracowaniu symulacji i sporządzeniu wstępnej oferty wykonujemy dodatkowo audyt nieruchomości.

Jeśli inwestor zdecyduje się podjąć z nami współpracę, pomagamy również wybrać źródło finansowania – gotówka, kredyt lub leasing i przejść przez wszystkie formalności z tym związane. Z naszym wsparciem inwestor oszczędzi czas i nie będzie musiał odwiedzać instytucji finansowej.
Zawsze ustalamy indywidualnie termin montażu pompy ciepła. Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek lub ich okolice, bez względu na lokalizację przeprowadzanej inwestycji montaż trwa około 2 dni. Na życzenie klienta przeprowadzamy również demontaż starego źródła ciepła.

Z nami możecie być Państwo pewni opłacalności dokonanej inwestycji i uzyskania z niej oczekiwanego zwrotu. Za tą pewnością stoi bowiem jakość oferowanych urządzeń i fakt, że wszystkie rozwiązania technologiczne dobieramy ściśle do indywidualnych potrzeb klientów.

Skontaktuj się z nami!
Design by KMprojekt.pl
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram