POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła Toruń, Bydgoszcz, Włocławek. Mitsubishi Ecodan, Zubadan, Nibe, Panasonic, Lg nowoczesne, bezpieczne i wydajne urządzenie grzewcze. Nie emituje zanieczyszczeń, ponieważ pobiera energię cieplną z otoczenia budynku i oddaje ją do instalacji c.o. Pozyskujemy czystą, ekologiczną energię przy niskich kosztach (energii elektrycznej służącej do zasilenia sprężarki). pompa ciepła mitsubishi toruń budgoszcz włoclawek grudziądz inowrocław

Ze względu na wysoka sprawność i bezproblemowy montaż oferujemy pompy ciepła gruntowe lub powietrze-woda. Takie urządzenie pobiera energię z powietrza  lub z gruntu. Za pomocą czynnika, który podlega sprężeniu wykorzystuje wygenerowane w ten sposób ciepło do podgrzewania wody grzewczej i c.w.u. Zasada działania pompy ciepła jest odwrotnością lodówki.

Pompy ciepła spełniają swoje zadanie w temperaturach znacznie poniżej zera (do -20 stopni Celsjusza) z wysoką wydajnością, nie ma żadnego ryzyka, niedogrzania nieruchomości.

W zależności od źródła energii, można uzyskać do sześciu części energii cieplnej za jeden udział energii elektrycznej tzw. COP 6. Dostępna energia ekologiczna w zakresie od -20 °C do +35°C (powietrze) musi być dostosowana do poziomu temperatury stosowanego do ogrzewania cwu i co.

Wydajna pompa ciepła, może stanowić podstawowe źródło ogrzewania nieruchomości.

System grzewczy zbudowany w oparciu o pompę ciepłą i ogrzewanie podłogowe lub grzejniki w najprostszym układzie składa się z trzech elementów. Pompy ciepła stanowiącej jednostkę zewnętrzną produkującą ciepło , jednostki wewnętrznej.  Te dwa elementy przygotowują ciepłą wodę użytkową i do instalacji centralnego ogrzewania , przekazującej nam ciepło w okresie grzewczym.

W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pompa ciepła stanowi darmowe, bezobslugowe źródło ciepła.

                  Zadzwoń tel. 606888623 lub napisz biuro@ozebiznes.pl

Oferujemy m.in. pompy ciepła renomowanych producentów: MITSUBISHI, LG, PANASONIC, NIBE, DAIKIN.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!